Hakkımızda

Nüans Grup Kurumsal

NÜANS GRUP profesyonel yönetim ve hizmet anlayışı ile tecrübeli uzman kadrosuyla, belgelendirilmiş uluslararası hizmet ve kalite standartlarında, 5188 Sayılı Özel Güvenlik, Resepsiyon ve Danışma, Entegre Tesis Yönetimi & Denetimi, Teknik İşletme Bakım & Onarım & Servis, Bahçe Bakımı & Peyzaj, Temizlik vb. kritik olan hizmetlerini bize emanet etmiş müşterilerimize sürdürülebilir, kesintisiz, kaliteli ve uyumlu en iyi hizmeti vermek anlayışı ile kurulmuştur.    
Biz uzmanlığa inanırız, odaklanırız, yaptığımız işte en iyi olmak için düşünür, planlar gerçekleştiririz. Kurumsal yapımız içinde sorumluluğun ve adil davranışın önemi her zaman büyüktür. Bizler bir kurumun temelinin “insan”, kalitenin anahtarının ise o kurumu oluşturan insanlar olduğuna inanırız. Bu sağlam temellerin, sarsılmaz ilkelere dayanan, manevi bağları kuvvetli, ticari başarıların yanında sosyal sorumluluklarının bilinciyle hareket eden şirket anlayışımızın, bize her zaman sürdürülebilir bir avantaj katacağının bilincindeyiz.
Türkiye yeni bir geleceğe hazırlanırken biz de deneyim ve bilgi birikimimizi, hizmet anlayışımız, çalışma şevkimiz, dinamizmimiz ile birleştirerek, kurumsal stratejilerimiz ile hizmet platformlarımızı sürekli yenileyerek, sektörümüzde fark yaratan öncü bir kuruluş olmak için, özveriyle çalışan yönetici kadromuzla, işine yüreğini koyan çalışanlarımızla, bizi her zaman yukarılara taşıyan müşterilerimizle ve tüm paydaşlarımızla geleceğe emin adımlarla durmadan yürümeye devam edeceğiz. 


5

34

MİSYON & VİZYON

NÜANS GRUP güven, dürüstlük, açıklık, yenilikçilik, takım çalışması ve saygı ilkelerine bağlı kalarak çalışma ve yaşama alanlarınızın, ailenizin, sevdiklerinizin, çalışanlarınızın ve müşterilerinizin can ve malları üzerindeki riski minimize etmeyi, yaşam konforunu artırmayı misyon edinmiştir.

NÜANS GRUP mükemmel hizmet kalitesi, müşteri ve çalışan memnuniyeti yaratmadaki kararlılığı, eğitimli ve profesyonel kadrosu, çağdaş altyapısı ve öncü uygulamalarıyla; hizmet sektöründe model oluşturmak ve ilk akla gelen en yenilikçi hizmet firması olarak, sürekli eğitim ve gelişim vizyonuyla geleceğe emin adımlarla durmadan ilerlemeyi vizyon edinmiştir.

34